Nokia Lumia 610

Shitet nga: |Une| 26 Mar 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Besianë
Shes Nokia Lumia 610 ,eshte me kod .Dhe nuk ka bateri .. numri telit viber : +377 44 241 148 , dhe ne ipko 049 895 854.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim