Samsung F300

Shitet nga: Arti 01 Pri 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Besianë
Shes Samsung F300 ne gjendje te rreugull , tel.. posedon camer , video-camer , mp4 si dhe nje bateri shtes sbashku me fatroll. Te interesuarit mund te kontaktoin ne ket nr. 049 542 011
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim