Samsung Galaxy Ace 1 gt-s5830i Bej ndrrim

Shitet nga: Valon 08 Shk 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
She's Samsung Galaxy Ace 1 La Fleur . design I bukur
Per telefon garantij. gjithqka I funksionon dhe eshte
ne gjendje shum te mir pune.

Te interesuarit mind te kontaktojn edhe ne viber
+37745599963

vetem bleres serioz

Bej ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim