Samsung Galaxy Trend Plus

Shitet nga: Altin 13 Maj 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Besianë
Shes telefonin Samsung Galaxy Trend Plus.Telefoni është shum i ruajtun,dhe shum pak i perdorun telefoni është ngjyrë i bardh.Telefoni është i paisun me:Kabllën e kompjuterit,adapterin.Boj ndrrim edhe me S3.Ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim