Sony ericsson

Shitet nga: Qëndrim 05 Shk 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Besianë
E shes sony ericsson (Xperia) në gjendje të rregullt. Dhe shes urgjentisht osht pa kod i ardhur nga danimarka ju lutem mos thirrni ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim