golf 3 dizell 1994 rks me rigjisrim rks

Shitet nga: golf 3 05 Krr 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Besianë
shes golf 3 1.9 dizel viti 1994 me tabela rks dhe rexhistrim
vetura osht ne gjendje te mir veq mattorin e ka defekt bllokum zine ska matorr
qmimi esht i arsyshem edhe diskutushem

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim