iPhone 4s 32 GB Full Unlock

Shitet nga: Egzon 19 Mar 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Besianë
Shitet iPhone 4s 32 GB- FULL UNLOCK punon perfekt dhe shum i ruajtur pa asnje defekt


Kontakto viber:
+37744 176 031
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim