iPod touch 1G 2G si dhe iphone 2G

Shitet nga: Ardit 17 Shk 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Besianë
Bej ndrrimin e version te iPod touch 1G 2G si dhe iphone 2G dhe 3G telefonat qe deshironi tu a nderroni versionin nuk duhet te ken ndonje prishje pullat ose diqka tjeter un lokal nuk kam por punoj ne shtepi tek disa telefona nuk mund te aplikohet nderrimi i versionit.

fotoja screenshot eshte origjinale

ne Prishtin kushton 10€ kurse ne e bejme per 5€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim