Kuti zjarrfikes

Shitet nga: Albion Asllani 02 Tet 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

399 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Pjesë dhe pajisje
Kutia per shuarjen e zjarrit mund te perdoret per ne rast nevoje per shuarjen ezjarrit te cilen mun ta vendosni sipas deshires mrenda ne kuti gjendet gypi/shllafi 30 metra i gjat edhe 12 centimetra i gjer me vintil per shuarjen e uajit edhe pistolja zjarrfikse mund ta perdoreni per vaditje te ndryshme produkti vjen na austria nuk esht perdorur ndonjeher per më shum Tel 049232416
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim