>> Ssuper ofert 4 Goma te dimrit me bandazhe<<

Shitet nga: Agon 28 Dhj 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma te dimrit te perdorura por shume te ruajtura se bashku me bandazhe per golf , pasat , vekter , corse , kadet , fiat , kaliber etj...

Se bashku me keto 1 radio CD , radio punon gjithashtu n,USB mirepo CD nuk i bon nuk e di pse.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim