4 Fellne

Shitet nga: nehat 13 Sht 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jon te rujtura,4 fellne jon. informata me te hollsishme na kontaktoni ne numrin e tel.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim