GOMA 285/30/20

Shitet nga: Lirim 18 Pri 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITET GOMA QE SHIHET NE FOTO NUK OSHT E DEMTUAR OSHT SHUM PAK E PERDORUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim