Gomat Pirelli, Snowcontrol. 195/65/15

Shitet nga: Gezimi 29 Jan 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 gomat te Firmes Pirelli, Snowcontrol. Jane M/S me dimension 195/65/15. Jane ne gjendje solide. Shiten ne gjendej sic jane. Per me teper shih fotot. Kontakto ne nr 049 162 329. Cmimi I arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim