fellnet krom me goma PIRELLI te veres 225-40-1..

Shitet nga: fellne dhe goma 09 Shk 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet krom me gomta te vers te reja PIRELLI 225-40-18 me marrveshje fellnet jan per MERCEDES BMW VW GOLF 5 AUDI OPEL etj te interesuarit mund te kontaktojn ne 044174727
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim