2 Goma 17c 200/45

Shitet nga: Pajtim 21 Shk 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma te perdorura per vetura, 17-she mjaft te mira per me shume kontaktoni ne whatsapp ose therrisni! Vlene te ceket se jan Goma te veres, jane prodhim i markes Ventus.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim