2 Goma

Shitet nga: Sabit 07 Jan 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 goma te gjipt dhe 1 e Bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim