2fellne 14

Shitet nga: Aldi 12 Nën 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   50 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 fellne alumini.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim