4 GOMA TE DIMRIT-225/45 R17

Shitet nga: Gezim 03 Tet 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te dimrit , te sapoardhura nga Gjermania.
Dy goma jane Bridgestone , kurse dy te tjera Good year.Jane pak te mbajtura , shume te ruajtura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim