4 GOMA TE DIMRIT 225/45 R17

Shitet nga: Gezim 17 Tet 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te dimrit te sapoardhura nga Gjermania pak te perdorura , shume te ruajtura.Dy gomat jane Bridgestone , ndersa dy tjera jane Good Year.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim