4 goma te njejta Toyo 225-55-16

Shitet nga: Gezimi 10 Sht 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

245 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Goma te Reja Toyo , prodhim Japan, te veres madhesia 225-55-16. Te perdorura vetem 2 muaj, thuajse te reja, Aryseja e shitjes- nderrimi I vetures dhe tash me duhen me te vogla. Per detaje kontakto ne nr telefonit 049 162 -329.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim