4 goma te veres me fellne

Shitet nga: felne 19 Shk 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR   360 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes alu felget me goma te veres 225x45x17
5x112 wv,audi,passat etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim