4 guma Goodyear 195/65/15

Shitet nga: arbri 30 Mar 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Na kontaktoni edhe ne viber +37745624809
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim