Adapatera distancera per Golf 4 5 6 audi opel B..

Shitet nga: Arberi Sot 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Distancera Adaptera Pllaka
wv audi opel Bmw mercedes golf etj BEJM EDHE ME POROSI per te gjitha vetura
teli 044 707 797
Viber +386 49 707 797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim