Alufellgat specjall per Reno

Shitet nga: Faton 18 Sht 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufellga originall per Renault me vul
ALUFELLGET 250 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim