BANDASHA 14

Shitet nga: Medi 20 Gsh 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Banshat jan tmir trujtun jan 14 jan me 4 shrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim