BMW nr-18 nuk shiten urgjentisht amo weq sot vl..

Shitet nga: kushtrim 27 Krr 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   230 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jane me goma te veres,
BMW- 3-she i bien tamam,
Edhe do BMW-ve tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim