Bandash 15

Shitet nga: Ismail 21 Shk 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash te thjesht per bmw 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim