Bandash ose felga per Fiat Punto -04

Shitet nga: Gezimi 16 Pri 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Blej Bandas ose fellga per Fiat Punto 2004, 1.3 disel. Bandashat/fellgat duhet te jene 14 -she dhe te jene ne gjendje te mire.


044/ 049 162 329
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim