Bandash per golf 5, passat 4/5 etj

Shitet nga: X 10 Shk 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Bandash per golf 5 per passat 4/5 e disa vetura tjera qe jan me 5 shtrafa.
Vrejtje: jan vetem 3 bandash. Fotot jan bere sot kan nevoj vetem me u pastrue prej akullit dhe bores.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim