Bandash te thjesht per mercedes

Shitet nga: Ismail 21 Shk 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandashat jan te hekurit me kapak per mercedes 15 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim