Bandasha 14

Shitet nga: Medi 28 Gsh 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Banshashat jan me 4 shrafa jan 4 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim