Bandasha alumin

Shitet nga: mirsim 05 Jan 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
felge per golf passat negjendje te mir shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim