Bandasha per polo 2004 me 5 vrima Nr14

Shitet nga: Polo 05 Nën 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandasha per polo 2004 me 5 vrima Nr14 shum te mir te ardhur nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim