Bandashat

Shitet nga: Skenda 27 Mar 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Bandashat Per Audi 80 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim