Bandazh 195 60 16 Good year

Shitet nga: goma 23 Jan 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me bandazh 195/60 R16 m$s Good year te importuar nga jasht. 044845752

vw. golf. 195 60 16

+37744845752
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim