Dy guma 16

Shitet nga: Xhevdet 09 Pri 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat e firmes se njohur Fullda
Nr i gomave 225/60R\16 M/S
Gomat jan te importuara nga Germania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim