Dy pal fellne

Shitet nga: behari 19 Qer 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy pal fellne 15.
Njëra pal jan per opel.
Kurse tjerat jan per WV.
Passat golf 5 audi.
Boj ndrrim me fellne 16 she per mercedes c
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim