Dy pare Fellne 15-she

Shitet nga: Enver 22 Pri 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Dy pare Fellne 15-she te sapo ardhura nga Gjermania
Per Passat.. Fellnet shiten pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim