Dyer per garazha

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kifa mont 26 Jan 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Dyer per garazha
Dyer industrale
Dyer kunder zjarrit
Dyer per dhoma
Motorra per dyer te oborrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim