FELLGA ME GOMA shitet edhe muziak

Shitet nga: xili 19 Pri 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN FELLGA 15 PER KTO VETURA PASAT GOLF 2 GOLF 3 VECTRA ASTRA GJETA 4 SHRAFA JONN bejm edhe nrrim me FELLNE FORDITT OSE AUDIS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim