FELLNE 17 / 45 / 225,

Shitet nga: fellne 17 -225 / 45 13 Jan 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne veq sa kan ardh prej jashti per VW GOLF 4 BORA jan shum te rujtne si me kan te reja sjan vozit ne kosove qe sa kan ardh me kerr prej gjermanie per me shum kontakt ne tek 044 666 189
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim