FELLNE 18. BMW

Shitet nga: Kushtrim 14 Pri 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jane nr 18. Goma të veres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim