Felga te paperdorura

Shitet nga: Milazim 29 Tet 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felga 18 nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim