Felle 17 krom

Shitet nga: egzon 13 Shk 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jon shum te bukura 17 krom
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim