Fellen 16-she ver-dimer 225-50-16

Shitet nga: Flamur 08 Pri 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ver-dimer 16-she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim