Fellga 18

Shitet nga: Bujar 13 Pri 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga 18 per golf 4, bora etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim