Fellge 60e 4 copa

Shitet nga: ilir 08 Nën 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellge por opell vektra 4 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim