Fellge Sipas Marrveshjes

Shitet nga: Ragip 11 Nën 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellget jon te cilsis se lart ato jan me guma te veres per info kantaktoni numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim