Felllne

Shitet nga: Fellne 08 Pri 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne per golf 4 jonn kapak te grithta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim