Fellnat16 me goma

Shitet nga: burimi 17 Mar 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan 16 i kam pas ne golf4 boim ndrrim edhe me nai par fellne 15 qe jan me pes shrafa per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim